Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
LockWarszawa  Koło, ul. Deotymy 41
Start

Maj miesiącem Maryi

mb

Maj jest w Kościele miesiącem szczególnie poświęconym czci Matki Bożej.
Zapraszamy na nabożeństwa majowe w naszej parafii odprawiane w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00, a w niedziele i święta o godz. 18.15.

Więcej…
 

Przez okulary wiary

Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie przy ul. Deotymy 37 organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny "Przez okulary wiary". Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-6 szkół podstawowych. Honorowy Patronat nad konkursem objął Instytut Jana Pawła II w Warszawie. Szczegóły w regulaminie.

 

Kontakt

ADRES

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
01-441 Warszawa, ul. Deotymy 41

DANE KONTAKTOWE

Kancelaria parafialna
tel. 22 877 57 90

(telefon czynny w godzinach pracy kancelarii)

Konto parafii:
48 1240 2034 1111 0010 0180 5221

Kontakt e-mail do administratora strony internetowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Konferencje prof. Zenona Ziółkowskiego

Wspólnota Apostolska Magnificat zaprasza na konferencje prof. Zenona Ziółkowskiego w wybrane poniedziałki miesiąca. Wszystkich chętnych zapraszamy do Sali w Domu Parafialnym, I piętro, po Mszy św. o godz. 18.00.

Najbliższa konferencja 4 maja 2015r., poniżej szczegółówe kalendarium konferencji:

 

Więcej…
 

Przygotowanie do ŚDM 2016

Już za niecałe dwa lata odbędą się w Krakowie Światowe Dni Młodzieży. Wcześniej młodzież odwiedzi polskie diecezje. Również nasza parafia przyjmie wtedy pielgrzymów z zagranicy. Z tej okazji powstało Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży, które zajmuje się organizacją pobytu pielgrzymów oraz duchowymi przygotowaniami na centralne dni w Krakowie. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych, którzy pragną zaangażować się w działalność Centrum na Mszę św. która zostanie odprawiona w piątek , 22 maja, o godz. 19.00.

 
Strona 1 z 3

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 8 gości