Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
LockWarszawa  Koło, ul. Deotymy 41
Start

Droga Krzyżowa ulicami parafii

Droga Krzyżowa ulicami parafii odbędzie się w piątek 27 marca 2015, godz. 17.00.

Rozważajmy mękę i śmierć Pana Jezusa, oddajmy cześć cierpiącemu Zbawicielowi, przepraszajmy za nasze grzechy. Niech będzie to okazja do osobistego nawrócenia, kolejny etap przygotowania się do Świąt Wielkanocnych, a także wyznanie wiary w naszego Pana.

Po Drodze Krzyżowej będzie możliwość przyjęcia Komunii św.

 

 

Niedziela Palmowa 29.03.2015

Niedzielą Palmową, czyli Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień, bezpośredni okres przygotowania do Świąt Zmartwychwstania.  W tę niedzielę wspominamy wjazd Jezusa do Jerozolimy, a w liturgii wsłuchujemy się w ewangeliczny opis Męki Pańskiej.

Święcenie palm, symbolu odradzającego się życia, na każdej Mszy świętej. Konkurs palm o godz. 11.00 przed kościołem.

niedziela_palmowa

Któryś za na cieripał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami!

 

 

Kontakt

ADRES

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
01-441 Warszawa, ul. Deotymy 41

DANE KONTAKTOWE

Kancelaria parafialna
tel. 22 877 57 90

(telefon czynny w godzinach pracy kancelarii)

Konto parafii:
48 1240 2034 1111 0010 0180 5221

Kontakt e-mail do administratora strony internetowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Przygotowanie do ŚDM 2016

Już za niecałe dwa lata odbędą się w Krakowie Światowe Dni Młodzieży. Wcześniej młodzież odwiedzi polskie diecezje. Również nasza parafia przyjmie wtedy pielgrzymów z zagranicy. Z tej okazji powstało Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży, które zajmuje się organizacją pobytu pielgrzymów oraz duchowymi przygotowaniami na centralne dni w Krakowie. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych, którzy pragną zaangażować się w działalność Centrum na Mszę św. która zostanie odprawiona w przyszłą niedzielę , 22 marca, o godz. 19.00.

 

Nawiedzenie Matki Bożej w naszej parafii

W dniach 24-25 kwietnia nawiedzi naszą parafię Matka Boża w Wizerunku Jasnogórskim. To wielkie wydarzenie poprzedzą Misje Święte Nawiedzenia, które w dniach 19-26 kwietnia poprowadzą Ojcowie Redemptoryści. Z tej racji nie będzie tradycyjnych rekolekcji wielkopostnych dla dorosłych, których tym bardziej zachęcamy do uczestnictwa w nabożeństwach Gorzkich Żali, Drogi Krzyżowej i adoracji Najświętszego Sakramentu. Droga Krzyżowa ulicami naszej parafii w piątek 27 marca o godz. 17.00. Innych nabożeństw Drogi Krzyżowej w tym dniu nie będzie. Spowiedź wielkanocna dla dorosłych w czwartek i sobotę , 26 i 28 marca od godz. 17.00 oraz w piątek 27 marca po Drodze Krzyżowej.

 
Strona 1 z 3

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 196 gości