Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start

VIII Wolski Bieg Papieski

Już od ośmiu lat Urząd Dzielnicy Wola i parafia św. Józefa Oblubieńca NMP na Kole organizują w ramach obchodów Dnia Papieskiego, Bieg Papieski w parku Moczydło. W roku bieżącym impreza sportowa połączona jest z jubileuszem 10.lecia nadania Gimnazjum nr 48 przy ul. Deotymy imienia Jana Pawła II.

Tegorocznej VIII edycji Biegu Papieskiego patronuje Metropolita Warszawski, Kardynał Kazimierz Nycz, który potwierdził swoją obecność w imprezie i rozpocznie ją o godz. 9.30 w gmachu Gimnazjum nr 48 im. Jana Pawła II.


Do udziału w VIII Wolskim Biegu Papieskim, który odbędzie się w sobotę, 10 października 2015 r. bardzo serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i rodziców. Od godz.9.00 rejestracja uczestników i cztery serie biegowe w poszczególnych kategoriach wiekowych (7 – 9 lat; 10 – 12 lat; 13 – 15 lat i open).

 

Nabożeństwa różańcowe

Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe w październiku:

  • w dni powszednie po Mszy św. o godz. 18.00,
  • w niedzielę o godz. 18.15.

Dzieci zapraszamy na różaniec w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.

 

Kontakt

ADRES

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
01-441 Warszawa, ul. Deotymy 41

DANE KONTAKTOWE

Kancelaria parafialna
tel. 22 877 57 90

(telefon czynny w godzinach pracy kancelarii)

Konto parafii:
48 1240 2034 1111 0010 0180 5221

Kontakt e-mail do administratora strony internetowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

XV Dzień Papieski

XV Dzień Papieski obchodzimy w niedzielę, 11 października, pod hasłem: „Jan Paweł II - Papież Rodziny”. Tego dnia tradycyjnie zbieramy przed kościołem ofiary do puszek z przeznaczeniem na fundusz stypendialny dla biednej, utalentowanej młodzieży.

 

Przygotowanie do ŚDM 2016

Już za niecały rok odbędą się w Krakowie Światowe Dni Młodzieży. Wcześniej młodzież odwiedzi polskie diecezje. Również nasza parafia przyjmie wtedy pielgrzymów z zagranicy. Z tej okazji powstało Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży, które zajmuje się organizacją pobytu pielgrzymów oraz duchowymi przygotowaniami na centralne dni w Krakowie. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych, którzy pragną zaangażować się w działalność Centrum o kontakt z ks. Sławomirem.

 
Strona 1 z 3

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 4 gości