Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start

Rocznia śmierci kard. Józefa Glempa

Druga rocznica śmierci Kard. Józefa Glempa, Prymasa Polski, przypada w piątek, 23 stycznia. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach.

 

Odznaczenia dla Nadzwyczajnych Szafarzy

Medalami za „ Zasługi dla Archidiecezji Warszawskiej” odznaczył w Uroczystość Objawienia Pańskiego w archikatedrze warszawskiej J.Em. Kazimierz Kardynał Nycz trzech naszych Parafian – nadzwyczajnych szafarzy Komunii świętej. Braciom Szafarzom: Jerzemu Zagórskiemu, Kazimierzowi Mikulskiemu i Andrzejowi Rakowskiemu z serca gratulujemy.

 

Kontakt

ADRES

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
01-441 Warszawa, ul. Deotymy 41

DANE KONTAKTOWE

Kancelaria parafialna
tel. 22 877 57 90

(telefon czynny w godzinach pracy kancelarii)

Konto parafii:
48 1240 2034 1111 0010 0180 5221

Kontakt e-mail do administratora strony internetowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Konferencje prof. Zenona Ziółkowskiego

Wspólnota Apostolska Magnificat zaprasza na konferencje prof. Zenona Ziółkowskiego w wybrane poniedziałki miesiąca. Wszystkich chętnych zapraszamy do Sali w Domu Parafialnym, I piętro, po Mszy św. o godz. 18.00.

Najbliższa konferencja 2 lutego 2015r., poniżej szczegółówe kalendarium konferencji:

 

Więcej…
 

Przepisy dotyczące postu

Publikujemy wyciąg z kodeksu prawa kanonicznego wraz z komentarzami dotyczącymi postów w życiu chrześcijańskim. Zachęcamy do zapoznania się i stosowania na drodze naszego życia.

 

Więcej…
 
Strona 1 z 3

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości