Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start Wydarzenia Aktualności

Uczestnicy ŚDM w naszej parafii

Email Drukuj PDF

Około 100 osobowa grupa uczestników Światowych Dni Młodzieży z Kolumbii, Argentyny i Hiszpanii przybyła 20 lipca do naszej parafii. Zamieszkają u rodzin naszej parafii do 25 lipca 2016. W tym czasie będą uczetniczyli w obchodach światowych Dni Młodzieży w Archidiecezji Warszawskiej, a następnie udadzą się do Krakowa na spotkanie z Ojcem Świętym.

Tym, którzy gościnnie otworzyli drzwi swoich mieszkań i aktywnie zaangażowali w wolontariat przy obsłudze gości, już teraz bardzo serdecznie dziękujemy.

Poprawiony ( wtorek, 02 sierpnia 2016 )
 

Święto Ofiarowania Pańskiego

Email Drukuj PDF

Święto Ofiarowania Pańskiego zwane w polskiej tradycji pod nazwą Matki Boskiej Gromnicznej przypada w pierwszy piątek miesiąca. Msze św. z poświęceniem gromnic o godz. 6.30, 7.15, 8.00, 9.00, 18.00 i 19.00. Spowiadamy podczas wszystkich Mszy św. i po południu od godz. 17.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest na zakony klauzurowe.

Poprawiony ( niedziela, 28 stycznia 2018 )
 

Wakacyjne zmiany nabożeństw

Email Drukuj PDF

Informujemy, że od poniedziałku 2 lipca 2018 do końca sierpnia nie będą odprawiane następujące Msze św.:

  • w dni powszednie o godz. 7.00
  • w piątki o godz. 15.00

Rodzicom wysyłającym swoje dzieci na kolonie i obozy przypominamy o dopilnowaniu, aby uczestniczyły w niedzielnych Mszach św. Spełnianie tego chrześcijańskiego obowiązku zagwarantowane jest ustawą o wolności sumienia i wyznania. Na kierujących koloniami ― niezależnie od ich przekonań ― spoczywa obowiązek umożliwienia dzieciom i młodzieży spełniania praktyk religijnych.

Poprawiony ( sobota, 29 września 2018 )
 
Strona 4 z 23

Muzyka

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 14 gości