Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
LockWarszawa  Koło, ul. Deotymy 41
Start

Czerwiec miesiącem Najświętszego Serca Jezusa

jezus-2

Czerwiec - to miesiąc szczególnego kultu Serca Bożego i Tajemnicy Eucharystii. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Serca Jezusowego w dni powszednie i niedziele bezpośrednio po Mszy św. o godz.18.00.

W piątek 11 czerwca 2021 będziemy obchodzić Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje post piątkowy.

Więcej…
 

Wakacyjne zmiany nabożeństw

Informujemy, że od czwartku 1 lipca 2021 do końca sierpnia nie będą odprawiane Msze św w dni powszednie o godz. 7.00.

Od lipca porządek niedzielny Mszy św. wraca do stanu sprzed pandemii. Msze św. niedzielne: w soboty o godz. 19.00; w niedziele o 6.30, 8.00, 9.00, 10.15, 11.30, 13.00 i 19.00. O godz. 18.15 nieszpory.

Rodzicom wysyłającym swoje dzieci na kolonie i obozy przypominamy o dopilnowaniu, aby uczestniczyły w niedzielnych Mszach św. Spełnianie tego chrześcijańskiego obowiązku zagwarantowane jest ustawą o wolności sumienia i wyznania. Na kierujących koloniami ― niezależnie od ich przekonań ― spoczywa obowiązek umożliwienia dzieciom i młodzieży spełniania praktyk religijnych.

 

Kontakt

ADRES

Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
01-441 Warszawa, ul. Deotymy 41

DANE KONTAKTOWE

Kancelaria parafialna
tel. 22 877 57 90

(telefon czynny w godzinach pracy kancelarii)

Konto parafii:
48 1240 2034 1111 0010 0180 5221

Kontakt e-mail do administratora strony internetowej: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Sanktuarium św. Józefa na Kole

Z radością informujemy, że z dniem 19 marca 2021 roku Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz, arcybiskup metropolita warszawski, ustanowił naszą świątynię Sanktuarium św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny. Dekret ks. Kardynała dostępny jest na stronie archidiecezji warszawskiej.

 SANKT SwJozef NaKole

 

Nasz kościół Świątynią Jubileuszową

Ojciec Święty Franciszek ogłosił w całym Kościele powszechnym Rok św. Józefa, który rozpoczął się 8 grudnia ub. r. i potrwa do 8 grudnia 2021 roku. Penitencjaria Apostolska w specjalnym komunikacie podała, że z Rokiem św. Józefa związany jest dar specjalnych odpustów.

Kardynał Kazimierz Nycz ustanowił nasz kościół jednym z trzech jubileuszowych kościołów stacyjnych Roku św. Józefa. Ksiądz Kardynał zachęca do szczególnej modlitwy za wstawiennictwem św. Józefa w kościołach stacyjnych. Więcej informacji na ten temat można uzyskać na stronie archidiecezji warszawskiej.

W związku z tych zachęcamy do korzystania z okazji do modlitwy i uzyskania odpustu w naszym kościele zgodnie z następującymi programami: niedziele i uroczystości oraz dni powszednie.

 

 
Strona 1 z 7

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości