Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start

Rok wiary

Parafialną uroczystością inaugracji Roku Wiary we czwartek, 11 października 2012 roku podczas Mszy św. o godz. 19.00, włączyliśmy się w obchody w Kościele powszechnym. Tego dnia, w łączności z Ojcem Świętym Benedyktem XVI, przedstawiciele różnych stanów złozyli w centralnym miejscu świątyni Księgi Pisma Świętego, Katechizmu i Dokumentów Soborowych, jako znak na cały czas trwania Roku Wiary.

 

RokWiary

 

Rozpoczęcie Roku Wiary zbiegło się z pełnym wdzięczności upamiętnieniem w całym Kościele powszechnym dwóch wielkich wydarzeń, które ukształtowały oblicze Kościoła naszych dni: pięćdziesiątą rocznicą otwarcia Soboru Watykańskiego II, który zwołał błogosławiony Jan XXIII (11 października 1962 r.), i dwudziestą rocznicą ogłoszenia Katechizmu Kościoła Katolickiego, ofiarowanego Kościołowi przez błogosławionego Jana Pawła II (11 października 1992 r.). 

Zachęcamy do zapoznania się z dokumentami na temat Roku Wiary na stronie Archidiecezji Warszawskiej.

 

25-lecie Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu

W 2012 roku parafia św. Józefa Oblubińca NMP w Warszawie obchodziła uroczystości jubileuszowe 25-lecia wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tej okazji zorganizowalśmy Pierwsze Forum Krajowe Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach >>

Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz skierował do uczestników Forum Słowo i udzielił pasterskiego błogosławieństwa >>

PROGRAM FORUM >>

Więcej…
 

Peregrynacja obrazu Jezusa Miłosiernego

Od poniedziałku, 5 września 2011, obraz Pana Jezusa Miłosiernego nawiedza rodziny naszej parafii. Dla tych, którzy zdecydują się przyjąć obraz do swojego domu niech będzie to szczególna okazja do spotkania z miłosiernym Bogiem, prawdziwego nawrócenia, rozliczenia się" ze złem w życiu swoim i swojej rodziny, uświadomienia sobie, że wszystko, co posiadamy pochodzi od Niego.

Chętnych do zorganizowania peregrynacji w swoim bloku prosimy o kontakt z ks. Proboszczem.

Więcej…
 
Strona 9 z 9

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 17 gości