Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start

Niedziela Palmowa 10.04.2022

Niedzielą Palmową, czyli Męki Pańskiej rozpoczynamy Wielki Tydzień, bezpośredni okres przygotowania do Świąt Zmartwychwstania.  W tę niedzielę wspominamy wjazd Jezusa do Jerozolimy, a w liturgii wsłuchujemy się w ewangeliczny opis Męki Pańskiej.

Święcenie palm, symbolu odradzającego się życia, na każdej Mszy świętej. Dziecięcy konkurs na wykonanie palmy wielkanocnej, wzorem lat ubiegłych, zostanie przeprowadzony i rozstrzygnięty po Mszy św. o godz. 11.30.

niedziela_palmowa

Któryś za na cieripał rany, Jezu Chryste zmiłuj się nad nami!

 

 

Rekolekcje wielkopostne 2022

Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne, które będą odbywały się w naszej parafii od niedzieli 3 kwietnia do środy 6 kwietnia br. Rekolekcje poprowadzi Ojciec Jacek Dembek, przełożony domu zakonnego OO.Redemptorystów na ul. Karolkowej w Warszawie.


Spowiedź rekolekcyjna będzie miała miejsce w poniedziałek, wtorek i środę w godzinach 8.00 - 11.00 i 17.00 - 20.30.

Szczegółowy program rekolekcji.

 

Nabożeństwa marcowe ku czci św. Józefa

Kierując się sugestiami parafian odnośnie rozwoju kultu św. Józefa w naszym sanktuarium, wprowadzamy w marcu codzienne nabożeństwo do św. Józefa na wzór nabożeństw majowych i czerwcowych. Codziennie po Mszy św. o godz. 18.00, a w piątki i niedziele po Mszy św. o godz. 19.00 śpiewać będziemy Litanię do św. Józefa. Wszystkich serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach marcowych. Informacja

 

Uroczystość Św. Józefa

Uroczystość ku czci Świętego Józefa, Oblubieńca Najświętszej Marii Panny, głównego patrona naszej parafii przypada w sobotę,19 marca. Uroczystą sumę odpustową o godz. 18.00 będzie celebrować Jego Ekscelencja ks. biskup Rafał Markowski. W czasie Mszy św. młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Tego dnia nie będzie Mszy św. o godz. 19.00. Kancelaria parafialna będzie nieczynna.

Tego dnia będziemy także obchodzić pierwszą rocznicę ustanowienia w naszym kościele Sanktuarium św. Józefa. W prezbiterium kościoła zawisły obrazy z cyklu radości i smutki św. Józefa. W trakcie uroczystości odpustowej dokona się ich poświęcenie.

 
Więcej artykułów…
Strona 2 z 8

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 20 gości