Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start

Kaplica Wieczystej Adoracji Najświetszego Sakramentu

Email Drukuj PDF

kaplica_ns2

Kościół św. Józefa Oblubieńca Najświętszej Maryi Panny na Kole ma charakter bazyliki - składa się z trzech naw z półkoliście zamkniętym prezbiterium oraz  kaplic, w tym bocznej kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej.

Obecnie jest to kaplica Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu. Tu w tej kaplicy Jezus  jest obecny w Najświętszym Sakramencie dzień i noc. Wciąż czeka na ciebie, na mnie i na każdego z nas.

Kaplica znajduje się w bocznej, lewej nawie naszego kościoła. Jest w niej ,,Księga łask i uzdrowień". W Księdze tej osoby adorujące wpisują swoje podziękowania za otrzymane łaski i uzdrowienia, oraz wpisują swoje prośby. Można przeczytać ciekawe opisy z przeżyć osobistych, nawróceń i uzdrowień. Są też uzdrowienia udokumentowane, które znajdują się w kancelarii u ks. Proboszcza.

Na ścianach, w gablotach wiszą wota, złożone w dowód wdzięczności Bogu za otrzymane łaski. To właśnie tu, w tej kaplicy czeka na ciebie, dzień i noc, Jezus Chrystus utajony w Najświętszym Sakramencie. Przyjdź i spotkaj się tu z Jezusem osobiście,  może  i Ty odnajdziesz właściwą drogę swojego życia.

Zapraszamy!!!


Poprawiony ( niedziela, 11 kwietnia 2010 )  
parafia.jpg

Muzyka

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 112 gości