Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start PROGRAM KOLĘDY 2019/2020 R.

Program kolędy 2019/2020

Email Drukuj PDF

Korzystając z tradycji wizyty kolędowej pragniemy spotkać się z rodzinami całej wspólnoty parafialnej, aby przez chwilę pomodlić się i porozmawiać. Odwiedziny kolędowe rozpoczynamy codziennie od godz. 1600, w soboty od godz. 1400.

Program wizyty duszpasterskiej 3 lutego - 8 lutego 2020 r.:

 

8 lutego 2020 r. (sobota)
Kolęda na zaproszenia indywidualne

7 lutego 2020 r. (piątek)
ul. Zawiszy 16, 16a, 16b

6 lutego 2020 r. (czwartek)
ul. Zawiszy 12, 14

5 lutego 2020 r. (środa)
ul. Radziwie 5

4 lutego 2020 r. (wtorek)
ul. Banderii 2a, 4, 19

3 lutego 2020 r. (poniedziałek)
ul. Radziwie 3
ul. Zawiszy 6

 

1 lutego 2020 r. (sobota)
ul. Radziwie 7

31 stycznia 2020 r. (piątek)
ul. Obozowa 16, 20
al. Prymasa Tysiąclecia 102a
ul. Św. Stanisława 14
ul. Wawrzyszewska 3, 9, 11

30 stycznia 2020 r. (czwartek)
ul. Ostroroga 27, 29
ul. Św. Stanisława 6, 8, 10, 12

29 stycznia 2020 r. (środa)
ul. Górczewska 116b, 118, 120, 122, 122a, 122b

28 stycznia 2020 r. (wtorek)
ul. Górczewska 94a, 100, 106, 108, 112, 116, 116a, 120a

27 stycznia 2020 r. (poniedziałek)
ul. Księcia Janusza 80, 82, 84/86, 88, 88a, 90a, 92, 94/96

 


25 stycznia 2020 r. (sobota)
ul. Małego Franka 1, 1a, 3, 3a, 4, 5, 5a, 6, 8, 9, 10, 12

24 stycznia 2020 r. (piątek)
ul. Łacińska - domki
ul. Romańska 1 i domki
ul. Traktorzystki 13 i domki
ul. Ulrychowska 26 i domki (30, 32, 34)

23 stycznia 2020 r. (czwartek)
ul. Księcia Janusza 15
ul. Łacińska 2, 4, 6

22 stycznia 2020 r. (środa)
ul. Księcia Janusza 62

21 stycznia 2020 r. (wtorek)
ul. Księcia Janusza 41/43, 44

20 stycznia 2020 r. (poniedziałek)
ul. Księcia Janusza 8/14, 17, 16/22, 23, 19/31, 37, 42

 

18 stycznia 2020 r. (sobota)
ul. Ciołka 22, 24, 26, 28, 29/31, 30, 33

17 stycznia 2020 r. (piątek)
ul. Andrychowska
ul. Astronomów 5, 7, 9, 11 oraz domki (4 – 14)
ul. Brożka (domki: 6 – 16; 7 – 13)
ul. Kaprys
ul. Klecka
ul. Koszycka
ul. Księcia Janusza (domki: 28 – 40a)
ul. Lędzka
ul. Newelska

16 stycznia 2020 r. (czwartek)
ul. Ciołka 2, 4, 4a, 5, 15, 18, 20

15 stycznia 2020 r. (środa)
ul. Batalionu AK "Pięść" 1, 3, 5, 7
ul. Bielskiego 2, 4, 5, 6, 8

14 stycznia 2020 r. (wtorek)
ul. Brożka 1a, 2a, 2b, 18
ul. Deotymy 54, 58

13 stycznia 2020 r. (poniedziałek)
ul. Deotymy 43a, 45, 49, 51, 52

 

11 stycznia 2020 r. (sobota)
ul. Deotymy 7/9, 11/13, 15/17, 19/21, 37(szkoła), 43

10 stycznia 2020 r. (piątek)
ul. Deotymy 46,48
ul. Raszei 2, 4, 5, 6, 8
ul. Ringelbluma 2, 3

9 stycznia 2020 r. (czwartek)
ul. Czorsztyńska 10, 10a, 12
ul. Raszei 1/3
ul. Ks. Jana Sitnika 1, 2, 3, 4, 6

8 stycznia 2020 r. (środa)
ul. Czorsztyńska 2, 2a, 4, 8
ul. Ożarowska 59, 77, 79

7 stycznia 2020 r. (wtorek)
ul. Magistracka 25, 26a, 27, 29, 31
ul. Ożarowska 2/32, 61, 75

 4 stycznia 2020 r. (sobota)
ul. Bolecha (2-96; 23-67 domki)
ul. Dahlberga
, Dalibora, Dobrogniewa
ul. Obozowa (84-116, domki)
al. Przy Lasku 1, 6

3 stycznia 2020 r. (piątek)
ul. Dobiszewskiego 1, 2, 3, 5
ul. Magistracka 22, 24, 24a

al. Prymasa Tysiąclecia 139a, 153, 155

2 stycznia 2020 r. (czwartek)
al. Prymasa Tysiąclecia 137, 139/143, 145/149, 151

 30 grudnia 2019 r. (poniedziałek)
ul. Obozowa 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95
ul. Majakowskiego 3, 4, 6, 8
ul. Szałka 4, 6
ul. Przy Lasku 8

 

28 grudnia 2019 r. (sobota)
ul. Obozowa 61, 63/65, 67, 69, 71, 73, 75, 77, 79, 80

27 grudnia 2019 r. (piątek)
ul. Obozowa 56, 60 (szkoła), 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78

 

116b, 118, 120, 122, 122a, 122b

Poprawiony ( poniedziałek, 03 lutego 2020 )  

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości