Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
WatchWarszawa Koło, ul. Deotymy 41
Start AKTUALNOŚCI 35-lecie Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu

35-lecie Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu

Email Drukuj PDF

W 2022 roku parafia św. Józefa Oblubińca NMP w Warszawie obchodzi Jubileusz 35-lecia wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. W ramach obchodów odbędzie się w naszej parafii X Forum Krajowe Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach, w sobotę i niedzielę, 21 i 22 maja. Zaprosiliśmy nań delegacje i duszpasterzy z trzydziestu ośrodków w Polsce, w których trwa – podobnie jak u nas – całodobowa adoracja Najświętszego Sakramentu. Warto przypomnieć, że inicjatorem forów była nasza parafia, i że pierwsze takie forum odbyło się na Kole w 2012 roku z racji jubileuszu 25. lecia wieczystej adoracji. Od tamtej chwili upłynęło dziesięć lat i można powiedzieć, że historia zatoczyła koło. Centralnym punktem programu forum będzie Msza św. pod przewodnictwem nuncjusza apostolskiego, ks. abpa Salvatore Pennacchio w sobotę, 21 maja o godz. 1900, do uczestnictwa w której wszystkich serdecznie zapraszamy.PROGRAM X FORUM >>

 Z okazji 25-lecia adoracji nasza parafia zorganizowała Pierwsze Forum Krajowe Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach >>

Ksiądz Kardynał Kazimierz Nycz skierował do uczestników Forum Słowo i udzielił pasterskiego błogosławieństwa >>

W 2013 roku uroczystości jubileuszowe 10-lecia wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu obchodziła parafia św. Jana Kantego w Częstochowie. Z tej okazji zorganizowała Drugie Forum Krajowe Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach >>

W 2014 roku parafia Ducha Świętego w Białymstoku obchodziła uroczystości jubileuszowe 20-lecia wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tej okazji zorganizowała  Trzecie Forum Krajowe Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramentu w Parafiach >>

2015 roku parafia parafia św. Wojciecha w Wyszkowie obchodziła uroczystości jubileuszowe 10-lecia wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tej okazji zorganizowała Czwarte Forum Krajowe Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramen tu w Parafiach. Parafia św. Ludwika w Katowicach rozpoczęła wieczystą całodobową adorację Najświętszego Sakramentu.

2017 roku parafia Chrystusa Króla w Głuszycy rozpoczeła 3 rok wieczystej adoracji Najświętszego Sakramentu. Z tej okazji organizuje Piąte Forum Krajowe Wieczystej Adoracji Najświętszego Sakramen tu w Parafiach

WIECZYSTA ADORACJA NAJŚWIĘTSZEGO SAKRAMENTU W POLSCE >>

Poprawiony ( środa, 18 maja 2022 )  

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 26 gości