Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
LockWarszawa  Koło, ul. Deotymy 41
Start Wydarzenia Aktualności

Rekolekcje wielkopostne 2016

Email Drukuj PDF

Zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne, które będą odbywały się w naszej parafii od niedzieli 13 marca kwietnia do środy 16 marca 2016 roku. Prowadzi je Ojciec Przemysław
Raczkowski, redemptorysta. Nauki rekolekcyjne na Mszach św. o godz. 9.00, 17.00 i 19.00. W poniedziałej po Mszy św o godz. 19.00 nauka stanowa dla małżonków. We wtorek po Mszy św. o godz. 19.00 nauka dla wolontariuszy nadchodzących Światowych Dni Młodzieży. We środę o godz. 11.00 Msza św. dla chorych z sakramentem Namaszczenia Chorych.

Spowiedź 8.00-9.00 i 16.00-19.00.

 

Poprawiony ( sobota, 19 marca 2016 )
 

Zakończenie kolędy

Email Drukuj PDF

W tym tygodniu kończymy wizytę duszpasterską zwaną kolędą. Ci wszyscy, którzy z różnych względów zostali pominięci podczas odwiedzin kolędowych, a pragną przyjąć kapłana, proszeni są o zgłoszenie do zakrystii lub kancelarii do piątku włącznie. Rodziny te odwiedzimy w najbliższą sobotę (6 lutego) od godz. 14.00.

Poprawiony ( niedziela, 07 lutego 2016 )
 

Zakończenie remontu

Email Drukuj PDF
Zakończyliśmy kapitalny remont wnętrza naszej świątyni parafialnej i wracamy do niej z dolnego kościoła poczynając od Pasterki. Pozostały jeszcze różne prace wykończeniowe, które będziemy na bieżąco prowadzić poza czasem nabożeństw.
Ze względu na wymianę stiuku w Kaplicy Matki Boskiej Częstochowskiej, zwanej kaplicą adoracyjną, wieczysta adoracja Najświętszego Sakramentu w styczniu trwać będzie nadal w kościele dolnym. Wszystkim parafianom dziękujemy za cierpliwość, ofiarność i każde życzliwe słowa, a było i jest ich niemało.
Nadal prosimy o ofiary, aby na bieżąco regulować należności za remont.
Na ten cel przeznaczymy w tym roku ofiary składane podczas tradycyjnej wizyty kolędowej.
Poprawiony ( sobota, 28 grudnia 2013 )
 
Strona 8 z 24

Muzyka

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 92 gości