Parafia św. Józefa Oblubieńca NMP
LockWarszawa  Koło, ul. Deotymy 41
Start Wydarzenia Aktualności

Przez okulary wiary

Email Drukuj PDF

Zespół Szkół Integracyjnych nr 71 im. Edmunda Bojanowskiego w Warszawie przy ul. Deotymy 37 organizuje ogólnopolski konkurs plastyczny "Przez okulary wiary". Konkurs jest skierowany do uczniów klas 0-6 szkół podstawowych. Honorowy Patronat nad konkursem objął Instytut Jana Pawła II w Warszawie. Szczegóły w regulaminie.

Poprawiony ( piątek, 03 lipca 2015 )
 

Nawiedzenie Matki Bożej w naszej parafii

Email Drukuj PDF

W dniach 24-25 kwietnia nawiedzi naszą parafię Matka Boża w Wizerunku Jasnogórskim. To wielkie wydarzenie poprzedzą Misje Święte Nawiedzenia, które w dniach 19-26 kwietnia poprowadzą Ojcowie Redemptoryści. Szczegółowy program misji jest dostępny tutaj.

Poprawiony ( czwartek, 14 maja 2015 )
 

Przygotowanie do ŚDM 2016

Email Drukuj PDF

Już za niecały miesiąc odbędą się w Krakowie Światowe Dni Młodzieży. Wcześniej młodzież odwiedzi polskie diecezje. Również nasza parafia przyjmie wtedy pielgrzymów z zagranicy. Z tej okazji powstało Parafialne Centrum Światowych Dni Młodzieży, które zajmuje się organizacją pobytu pielgrzymów oraz duchowymi przygotowaniami na centralne dni w Krakowie. Zapraszamy serdecznie wszystkich młodych, którzy pragną zaangażować się w działalność Centrum o kontakt z ks. Sławomirem.

www.facebook.com/sdmkoloswjozefa

Poprawiony ( czwartek, 21 lipca 2016 )
 
Strona 10 z 28

Muzyka

Użytkownicy on-line

Naszą witrynę przegląda teraz 57 gości